Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 100-letých 2013

3. 12. 2013

 

V sobotu 14.září se uskutečnil volejbalový oddíl TJ Ostrov již IV. ročník turnaje smíšených párů v deblu – turnaj 100-letých. / žena+muž = 100 let a více!!!/
Za hezkého počasí se na kurtech TJ Ostrov sešlo 12 párů, což byl rekord. V letošním ročníku jsme přivítali i 2 nové páry z  Kraslic.
Po zahájení turnaje – kdy byly předány všem dvojicím trička s motivem turnaje a fotem z III. ročníku jsme si všichni připili šumivým mokem!
Hlavní sponzor turnaje STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o – věnoval ze své minimlékárny každému z dvojice vitamínový doping – ovocný a čokoládový nápoj. Ten jistě přispěl ke kvalitním výkonům, které byly na hřištích vidět!
K doplnění a načerpání sil byl připraven po celý den úžasný bufet – kdy se hezčí/ženská/ polovička ze dvojice prezentovala svoji specialitou jak sladkou, tak i slanou.
Pitný režim byl také hodnotně „ dodržován“!
Dvojice byly rozděleny do 2. skupin a ve finálovém klání se poprvé neobjevily domácí volejbalisté, ale letos si síly poměřili hosté z Kraslic. Náš ostrovský pár skončil na 3. místě.
Vítězům byl předán putovní pohár a všem vítězům byly předány medaile a každému soutěžícímu páru diplom! Vítězové si ještě odnesli ochutnávku mléčných výrobků od hlavního sponzora turnaje – STATKU BOR ZEOS, spol. s r.o. s jehož výrobky se ostrovští občané setkávají na tradičních farmářských trzích!  
Parádní volejbalové výkony byly vidět na každém kroku a za předvedené boje by se nemuseli stydět určitě ani mladší ročníky!!   
Po vyhlášení vítězů následovala kytarová párty , kterou má ve své režii jako každý rok ostrovský soutěžící Jarda Nunvář a za zpěvu u plápolajícího ohně a vůní pečených špekáčků jsme zdárně zakončili náš úspěšný turnaj nás letitých ostrovských volejbalistů!
Už teď se všichni těšíme na kulatý – V. ročník turnaje 100letých!
 
 

Náhledy fotografií ze složky Volejbal


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář