Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš oddílový wellnes den - březen 2014

21. 5. 2014

V jednom březnovém dni jsme si s družstvem vyrazily do nově otevřené restaurace našeho kamaráda a užily si krásné odpoledne s wellnes službami. Odpočinuly jsme si v super vířivce, k tomu popíjeli šampaňské ! Kdo  se chtěl  trošku vypotit, měl k dispozici 3 druhy saun - jedna naše spoluhráčka v sauně vydržela skoro po celou dobu našeho regeneračního užívání-si!  - my ostatní jsme vegetily ve vířivce!

Po tomto příjemném odpočinku na nás čekal opravdu  úžasný  gastro zážitek v podobě husích specialit, který pro nás připravil šéf podniku s personálem !

 Po  předkrmu v podobě husích jatýrek jsme si pochutnaly na skvělém husím vývaru a když před nás postavily mísy s kachnou,knedlíky a zelím - už jsme ani nedutaly a pustily se do hodování....a nakonec.... když už jsme všechny nemohly sníst ani sousto, přinesla nám servírka zákusek, kterým jsme celou hostinu završily! Samozřejmě  nechyběla ani sklenička lahodného vína či piva.

Akce to byla opravdu vydařená, byla i podtržena oslavou naší hráčky, která v tento den slavila své narozeniny. Samozřejmě nechyběly ani dárečky  ! 

Pro načerpání sil , které budeme jistě po celou dobu naší okresní soutěže potřebovat ,byla tato akce shledána jako velmi vydařená! 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Volejbal