Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení sezóny 2013 – 2014 , hráčky Karolíny Vysocké

V letošní stolně-tenisové sezóně se Karolína soustředila na

zápasy v soutěži Divize mužů republikové turnaje kategorie A.

V Divizi mužů odehrála všechna utkání v družstvu TJ Ostrov „B“.

Lze konstatovat, že již nastupuje pravidelně jako hráč č. 2 nebo 1. Po celou soutěž odváděla spolehlivé výkony a stala se oporou družstva. Na žebříčku mužů karlovarského kraje pro sezónu 2014/2015 je na 31 -40. místě ze 175 mužů.

Na BTM kat. „A“(bodovací turnaj mládeže) byl jejím hlavním úkolem plynulý přechod ze žákovské kategorie do kategorie dorostenek. Myslíme si, že tento přechod úspěšně zvládla. Svědčí o tom fakt, že se z 56. místa republikového žebříčku posunula na 22. místo, což ji zaručilo přímou nominaci do druhého kola Mistrovství ČR jednotlivců, které se konalo 17-18. května 2014 v Mostě.

Jediné co ji lze v současné době vyčíst je to, že její výkony na BTM kat. „A“ jsou nevyvážené. Je schopna porážet hráčky z první desítky, ale někdy prohrát s hráčkou, která je na žebříčku daleko  za ní. Je však zcela evidentní, že je jedničkou ve své kategorii v oblasti karlovarského a plzeňského kraje. Malé porovnání. Karolína získala  na republikové úrovni do žebříčku 377,19 bodů a její nejbližší konkurentky z Karl. Varů 119,68 bodů, což je 34.místo a z Plzně 63,64 bodů, což je 51. místo republ. žebříčku.

V Karlovarském a plzeňském kraji se též zúčastnila několika turnajů dorostenek, žen a mužů. V dorosteneckých a ženských kategoriích neměla konkurenci o čemž svědčí několikanásobné tituly

krajské přebornice a vítězství v západočeském poháru. I na turnajích mužů se neztratila, neboť se většinou probojovala do osmifinále.

                                                                                    Jaroslav Jandák

                                                                   Předseda oddílu stolního tenisu

                                                                                      TJ Ostrov